Uluslararası Kişisel Eşya Taşımacılığı

Kişisel eşyalarınızı Türkiye’den dünyanın herhangi bir noktasına ya da dünyanın herhangi bir noktasından Türkiye’ye ulaştırabilmeniz için Özse ekibi olarak yanınızdayız. İyi derecede yabancı dil bilgisine sahip, uluslararası mevzuata hakim ekibimizle, kişisel eşyalarınızı gümrükleme ve paketleme servisleri de dahil olmak üzere istediğiniz noktaya güvenle ulaştırıyoruz.

Lojistik süreçlerin her aşamasında ticari ortağınız olmak kadar, uluslararası zati eşya taşımacılığı konusunda da en güvenilir çözüm ortağınız olabilmek bizim için çok değerli. Hayatınızın en önemli dönüm noktalarında uluslararası ev eşyası nakliye sürecinizi en huzurlu ve hesaplı biçimde yaşamanız için küresel ağımızla yanınızdayız. Amacımız, yeni adresinize ulaştığınızda kendinizi evinizde hissettirecek tüm eşyalarınızın da sizinle birlikte olmasını sağlamak. Üstelik sadece eşyalarınız değil, minik dostlarınız da bizimle güvende. Hayatınızı paylaştığınız ev hayvanlarınızı uluslararası gümrükleme kanunlarına uygun biçimde, güvenli ve konforlu şekilde yeni yaşamınızda size eşlik etmeleri için sizlerle buluşturuyoruz.

Evinizi yanınızda götüremediğiniz maceralarınız için de ev eşyası depolama hizmetlerimiz sizinle. Gözünüz arkada kalmadan, kuş kadar hafif yol almanızı sağlayacak bu akılcı hizmet için detayları bize bildirmeniz yeterli. Esalco’nun uzman ekibi her zaman olduğu gibi ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılayacak en ekonomik çözüm önerileri ile yanınızda olacak. Kullanmayacağınız kıymetli ev eşyalarınız, siz dünyayı keşfederken bizimle daima güvende kalacak ve biz yine, hayatı özgürce keşfederken yüzünüzde oluşacak gülümsemeyi görmek için çalışacağız.

Yurt dışı zati eşya taşımacılığı konusundaki tüm endişelerinizi rahatlıkla bir kenara bırakabilirsiniz. Çünkü küçük ya da büyük ölçekli, hacmi ne olursa olsun tüm uluslararası zati eşya taşımalarınızda sizlere tecrübemizle yol göstermeye devam edeceğiz. Bu sayede tâbi olmadığınız gümrük masraflarına maruz kalmadan, güvenli, hesaplı ve yasalara uygun biçimde eşyalarınızın nakliyesi bize ait olurken, size sadece dünyanın dört bir yanını keşfetmenin mutluluğunu yaşamak kalacak.

Kişisel nakliye ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde çözüme kavuşturmanız için her zaman yanınızdayız. Uzmanlığımız dahilindeki küresel gücümüzü sizin hizmetinize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

×