Entegre Lojistik İşlemleri

Entegre lojistik destek uygulamalarımız ile size sunduğumuz hizmetleri salt yük nakliyesi mertebesinden çıkartarak çok daha zengin ve katma değerli bir noktaya taşıyoruz. Lojistiğini üstleneceğimiz ürünlerin ihtiyaç duydukları hijyen ve ortam koşullarının kusursuz şekilde sağlanması, tedarik zincirinin en verimli şekilde organize edilmesi, tüm yasal süreçlerin, gerekli belgelerin temin edilmesi ve mevzuatla ilgili bilgilendirmelerin yapılması ve daha pek çok alanda lojistik süreçlerin planlanması konusunda sunduğumuz ek hizmetlerimizle işinizi kusursuz şekilde yapmanıza destek sağlıyoruz.

GÜMRÜK HİZMETLERİ
Sektörünüz ne olursa olsun, yükünüzün dünyanın herhangi bir noktasına yapacağı lojistik yolculukta ihtiyacınız olan tüm gümrük hizmetlerini eksiksiz biçimde tespit ederek sizlere en doğru çözüm önerilerini sunuyoruz. Mevcut gümrük noktalarında sizlere hizmet sunabilmek için bekleyen ve evrak akışını aksatmadan sürdürebilmek için özveriyle çalışan tecrübeli ekibimizle her zaman yanınızdayız.

CROSS-DOCK TAŞIMALARI
Sunduğumuz çapraz sevkiyat çözümlerimiz sayesinde, üretim işleminiz tamamlanır tamamlanmaz lojistik destek sağlayarak, ürünlerinizin ait oldukları adrese beklemeden teslim edilmesini sağlıyor ve bu sayede depolama masraflarınızın azaltılmasına katkıda bulunuyoruz. Lojistik süreçlerinizde rekabet avantajı sağlamak adına uygulanabilecek en önemli tedarik zinciri stratejilerinden biri olan Cross-Dock, yani çapraz sevkiyat; titizlikle ve doğru zamanlamayla planlanması gereken önemli bir lojistik süreç. Esalco olarak, deneyimli ve profesyonel ekibimizle tüm bu süreçlerde firmanıza değer katan, güvenilir bir çözüm ortağı olarak her zaman yanınızdayız.

ULUSLARARASI DAĞITIM
Ait olduğunuz sektörde, pazar hacminizi genişletmek ve tüm lojistik ihtiyaçlarınızı kusursuz şekilde karşılayabilmek için her zaman en büyük destekçiniziz. Yükünüzün dünyanın dört bir yanına güvenle ulaştırılabilmesi için özveriyle çalışıyor, küreselleşen dünyada, firmanızı geleceğe taşımanıza destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. İster üretim sürecinde, ister son teslim aşamasında… Kaynağınız veya hedefiniz nerede olursa olsun dünyayı sizin için daha küçük hale getirmek bizim görevimiz. Uzman ekibimiz ve yüksek motivasyonumuzla sizlere daima çözüm odaklı hizmet üretebilmek için çalışıyoruz.

GÜMRÜKLÜ VE GÜMRÜKSÜZ DEPOLAMA HİZMETLERİ
Özse Lojistik olarak, üretim yapınıza ve beklentilerinize göre uyarlanabilen esnek çözümlerimizle ihtiyaçlarınızı en ekonomik şekilde karşılamayı hedeflediğimiz depolama hizmetlerimizle de yanınızdayız. Sizlere dünyanın pek çok noktasında, ürününüzün ihtiyaç duyacağı saklama koşullarını sunan, kesintisiz güvenlik sistemleriyle 7/24 korunan, en gelişmiş depo yönetimi ve takip sistemlerine entegre, modern ve hijyenik depolama ve saklama çözümleri sunuyoruz.

KATMA DEĞERLİ HİZMETLER
Özse Lojistik olarak birlikte çalıştığımız her müşteri bizim için özel ve değerlidir. Yüklerinizin sadece, üretimden başlayıp ait oldukları son adrese güvenli ve sağlam biçimde ulaştırılmasıyla yetinmiyor, ek olarak, çalıştığımız her firmaya geniş spektrumlu ve katma değerli hizmetler sunuyoruz. Üretim planınıza göre, paketleme, etiketleme, fiyat etiketi ekleme, ürün kontrolü, ambalajlama, elleçleme, yerleştirme gibi tüm ek hizmetleri; üretim ve lojistik süreçlerinizi en verimli şekilde yönetebilmeniz için sizlere sunuyoruz.

×